xdg-user-dirs 0.14 - en to nb translation catalogue (28 entries)

en: Applications
nb: Programmer

en: applications
nb: programmer

en: Desktop
nb: Skrivebord

en: desktop
nb: skrivebord

en: Documents
nb: Dokumenter

en: documents
nb: dokumenter

en: Download
nb: Nedlasting

en: download
nb: nedlasting

en: Downloads
nb: Nedlastinger

en: downloads
nb: nedlastinger

en: Movies
nb: Filmer

en: movies
nb: filmer

en: Music
nb: Musikk

en: music
nb: musikk

en: Photos
nb: Foto

en: photos
nb: foto

en: Pictures
nb: Bilder

en: pictures
nb: bilder

en: Projects
nb: Prosjekter

en: projects
nb: prosjekter

en: Public
nb: Offentlig

en: public
nb: offentlig

en: Share
nb: Delt

en: share
nb: delt

en: Templates
nb: Maler

en: templates
nb: maler

en: Videos
nb: Videoklipp

en: videos
nb: videoklipp
